Denný a nočný krém 50+

 
Akcia Novinka Zväčšiť
 

ENDORFINIUM AROMA

Regulácia stresu, redukcia vrások a lifting tváre

Dostupnosť Skladom
Bežná cena €5,99
Ušetríte €1,50 (–25 %)
€4,49    
Kód tovaru 689
Kategória Pleťové krémy
 

Krém výnimočne zmyselnej konzistencie určený pre pokožku, ktorá potrebuje výraznú redukciu vrások, regeneráciu a ochranu pred stresom. Vytvára pocit  jemnosti. Jeho vôňa uvoľňuje telo a upokojuje zmysly. Krém uvoľňuje práve tie časti tváre, ktoré sú  zodpovedné za výraz tváre, znižuje napätie a posilňuje prirodzenú ochrannú bariéru pokožky. Je perfektný ako podkladová báza pod make-up.

GABA-β-endorfín - vynikajúci komplex s biologickou schopnosťou znižovať tvorbu kortizolu v kožných bunkách a aktivovať sekréciu upokojujúceho neuropeptidu: P-endorfín. Vyhladzuje mimické vrásky tým, že účinne uvoľňuje časti tváre zodpovedné za výraz tváre a vďaka mikro-relaxačnému účinku, vytvára okamžitý zdvíhací účinok. Rozjasňuje pokožku a obnovuje jej prirodzenú ochrannú bariéru.

AROMA RELAX SQUALENE - skvalén rastlín levandule, ktorý má upokojujúce vlastnosti. Úžasne sa rozotiera po pokožke, navyše pokožku chráni. 

RUŽOVÝ OLEJ, ktorý má regeneračné a spevňujúce vlastnosti, obnovuje optimálnu úroveň vlhkosti a zlepšuje pružnosť pokožky.

50 ml