Denný a nočný krém 60+

 
Novinka Zväčšiť
 

FENOMEN CTH

Viacnásobná regenerácia, tvarovanie obrysov tváre a spevnenie

Dostupnosť Skladom
€5,99    
Kód tovaru 644
Kategória Pleťové krémy
 

Viacnásobný regeneračný denný a nočný krém založený na krémovo - olejovej receptúre, odporúčaný pre dennú starostlivosť o 60+ pokožku, ktorá vyžaduje silnú regeneráciu, zlepšenie obrysov a spevnenie. Biomimetické ceramidy, ktoré sú súčasťou medzibunkovej cementovej látky, regulujú úroveň vlhkosti a oleja a podporujú bariérovú a ochrannú funkciu pokožky. CTH komplex je jedinečnou zmesou troch koncentrovaných foriem vitamínu C: lipofilných, lipozomálnych a hydrofilných C5300, s transportérmi SVCT-1, ktoré podporujú transport vitamínu C priamo do kožných buniek. Rozjasňuje a dodáva energiu pokožke, má antioxidačné a antiageingové vlastnosti, zlepšuje pevnosť a pružnosť pokožky a vyhladzuje vrásky.  

CTH COMPLEX Unikátna kombinácia troch koncentrovaných foriem vitamínu C: lipofilných, lipozomálnych a hydrofilných C5300, s transportérmi SVCT-1, ktoré podporujú transport vitamínu C priamo do kožných buniek. Tento komplex rozjasňuje a povzbudzuje pokožku, má antioxidačné a antiageingové vlastnosti, zlepšuje pevnosť a pružnosť pokožky a prehlbuje vrásky. Zvyšuje syntézu kyseliny hyalurónovej a kolagénu v pokožke a zabraňuje poškodeniu spôsobenému UV žiarením.  

BIOMIMETICKÉ KERAMIDY sú súčasťou medzibunkovej cementovacej látky. Regulujú úroveň vlhkosti a oleja v pokožke a súčasne podporujú jej ochranné a bariérové ​​vlastnosti