Denný a nočný krém 70+

 
Akcia Novinka Zväčšiť
 

ENDORFINIUM AROMA 

Regulácia stresu a silné potlačenie vrások

Dostupnosť Skladom
Bežná cena €5,99
Ušetríte €1,50 (–25 %)
€4,49    
Kód tovaru 680
Kategória Pleťové krémy
 

Krém výnimočne zmyselnej konzistencie určený pre pokožku, ktorá potrebuje výraznú redukciu vrások, obnovu a ochranu pred stresom. Vytvára pocit vynikajúcej jemnosti. Jeho krásna vôňa uvoľňuje telo a upokojuje zmysly. Krém uvoľňuje práve tie časti tváre, ktoré sú zodpovedné za výraz tváre, znižuje napätie a posilňuje prirodzenú ochrannú bariéru pokožky. Je perfektný ako základ pre make-up.

GABA-β-endorfínov - vynikajúci komplex s biologickou schopnosťou znižovať tvorbu kortizolu v kožných bunkách a aktivovať sekréciu upokojujúceho neuropeptidu: P-endorfín. Vyhladzuje mimické vrásky tým, že účinne uvoľňuje časti tváre zodpovedné za výraz tváre a vďaka mikro-relaxačnému účinku vytvára okamžitý zdvíhací účinok. Rozjasňuje pokožku a obnovuje jej prirodzenú ochrannú bariéru.

AROMA RELAX SQUALENE - skvalén rastlín levandule, ktorý má upokojujúce a upokojujúce vlastnosti. Úžasne sa rozotiera a navyše pokožku chráni.

GARDENIA OLEJ - rastlinný extrakt získaný maceráciou kvetov gardénie s hydratačnými a zmäkčujúcimi vlastnosťami. Chráni pokožku pred vonkajšími faktormi, upokojuje a zmierňuje.

50 ml