Denný a nočný krém 70+

 
Novinka Zväčšiť
 

FENOMEN CTH

Regenerácia a vyplnené vrásky

Dostupnosť Skladom
€5,99    
Kód tovaru 647
Kategória Pleťové krémy
 

Koncentrovaný denný a nočný krém založený na jedinečnej krémovo - olejovej receptúre, odporúčanej pre dennú starostlivosť o zrelú pleť staršiu ako 70 rokov, ktorá si vyžaduje vyplnenie vrások a silné obnovenie a regeneráciu. Obsahuje peptidy, ktoré stimulujú syntézu kyseliny hyalurónovej a kolagénu v pokožke, ktoré  znižujú objem a hĺbku hlbokých vrások, znižujú drsnosť pokožky, zlepšujú jej elasticitu a napätie a majú liftingový účinok.

CTH komplex je jedinečnou zmesou troch koncentrovaných foriem vitamínu C: lipofilných, lipozomálnych a hydrofilných C5300, s transportérmi SVCT-1, ktoré podporujú transport vitamínu C priamo do kožných buniek. Rozjasňuje a dodáva energiu pokožke, má antioxidačné a proti starnutiu, zlepšuje pevnosť a pružnosť pokožky a vyhladzuje vrásky.

PEPTIDY produkujú vysoko účinné látky proti vráskam stimuláciou syntézy kyseliny hyalurónovej a kolagénu v pokožke, znižujú objem a hĺbku hlbokých vrások, znižujú drsnosť pokožky, zlepšujú jej elasticitu a napätie a pôsobia na dvíhanie.