Shape memory mask

 
Akcia Novinka Tip Zväčšiť
 

HYDRO MAGNETIC

Hĺbková hydratácia, regenerácia, energia

Dostupnosť Skladom
Bežná cena €6,99
Ušetríte €2 (–29 %)
€4,99    
Kód tovaru 710
Kategória Pleťové masky
 

Koncentrovaná maska ​​jedinečnej konzistencie je odporúčaná pre všetky typy pleti. Vyznačuje sa jemnou, rýchlo sa vstrebávajúcou formuláciou, ktorá vďaka výnimočnej zmesi vitamínov E, F a C, zodpovedá za zdravý a mladistvý vzhľad pokožky. Intenzívne vyživuje, zjemňuje a spevňuje pokožku a zanecháva pokožku jemnú a  hodvábne hladkú na dotyk. Inovatívny komplex AQUA TAURINE ™, ktorý kombinuje vodu uzavretú v špeciálnych nosičoch: polarizómy s energizujúcim fytotaurínom, má silné zvlhčujúce vlastnosti a stimuluje produkciu energie ATP - palivo nevyhnutné pre správne fungovanie kožných buniek, ktoré obnovuje svieži vzhľad pokožky.Vytvára tiež ochrannú vrstvu, ktorá chráni pokožku pred dehydratáciou spôsobenou nečistotami a stresom.

AQUA TAURINETM - inovatívny komplex, ktorý kombinuje energizujúci fytotaurín s vodou uzavretou v špeciálnych nosičoch: polarizómoch. Komplex pôsobí ako magnet a priťahuje molekuly vody v pokožke, čím zaisťuje silný hydratačný účinok. Stimuluje produkciu energie ATP - paliva nevyhnutného pre správne fungovanie kožných buniek, ktoré obnovuje svieži vzhľad unavenej pokožky a vytvára ochrannú vrstvu, ktorá chráni pokožku pred dehydratáciou spôsobenou znečistením a stresom.

VITAMÍNY- pozoruhodná zmes vitamínov E, F a C, ktoré sú zodpovedné za zdravý, mladistvý vzhľad. Intenzívne vyživujú a zjemňujú epidermu a zvyšujú jej elasticitu.

50 ml