Denný a nočný krém 50+a nočný krém 50+/60+

 
Akcia Tip Zväčšiť
 

ENDORFINIUM AROMA

Dostupnosť Skladom
Bežná cena €10,99
Ušetríte €2 (–18 %)
€8,99    
Kód tovaru 776
Kategória Darčekové sady
 

Set obsahuje:

- Denný a nočný krém 50+ výnimočne zmyselnej konzistencie určený pre pokožku, ktorá potrebuje výraznú redukciu vrások, regeneráciu a ochranu pred stresom. Vytvára pocit  jemnosti. Jeho vôňa uvoľňuje telo a upokojuje zmysly. Krém uvoľňuje práve tie časti tváre, ktoré sú  zodpovedné za výraz tváre, znižuje napätie a posilňuje prirodzenú ochrannú bariéru pokožky. Je perfektný ako podkladová báza pod make-up.

- Jemný očný krém 50+/60+ s mimoriadne hodvábnou a zmyselnou konzistenciou určený pre pokožku okolo očí, ktorá potrebuje potlačenie vrások, spevnenie a ochranu pred stresom. Vytvára pocit vynikajúcej jemnosti. Uvoľňuje oblasť okolo očí zodpovednú za výraz tváre, znižuje napätie a posilňuje prirodzenú ochrannú bariéru pokožky.

GABA-β-endorfín vynikajúci komplex s biologickou schopnosťou znižovať tvorbu kortizolu v kožných bunkách a aktivovať sekréciu upokojujúceho neuropeptidu: P-endorfín. Vyhladzuje mimické vrásky tým, že účinne uvoľňuje časti tváre zodpovedné za výraz tváre a vďaka mikro-relaxačnému účinku vytvára okamžitý zdvíhací účinok. Rozjasňuje pokožku a obnovuje jej prirodzenú ochrannú bariéru.