Primer a Denné sérum

 
Akcia Tip Zväčšiť
 

ENDORFINIUM AROMA

Stress control intense

Dostupnosť Skladom
Bežná cena €14,99
Ušetríte €3,50 (–23 %)
€11,49    
Kód tovaru 782
Kategória Darčekové sady
 

Set obsahuje:

Primer s ultra ľahkou, hodvábnou a osviežujúcou konzistenciou s efektom "splash". Odporúča sa pre starostlivosť o pleť, ktorá vyžaduje silnú hydratáciu, vyhladenie a ochranu pred stresom.Je vynikajúcou podkladovou bázou pod líčenie, ktorá zabezpečí dlhšiu trvanlivosť líčenia. 

Denné sérum je určené pre pokožku, ktorá potrebuje intenzívnu hydratáciu, zlepšenie kontúr tváre a ochranu pred stresom. Vytvára pocit vynikajúcej jemnosti, navyše krásna vôňa uvoľňuje telo a upokojuje zmysly. Sérum uvoľňuje časti tváre zodpovedajúce za výraz tváre, znižuje napätie a posilňuje prirodzenú ochrannú bariéru pokožky.

GABA-β-endorfín je jedinečný komplex s biologickou schopnosťou znižovať tvorbu kortizolu kožnými bunkami a aktivovať uvoľňovanie sedatívneho neuropeptidu -endorfínu. Zároveň účinne uvoľňuje výrazové zóny tváre, vyhladzuje mimické vrásky a poskytuje okamžitý lifting v dôsledku mikro-relaxačných účinkov. Rozjasňuje a obnovuje prirodzenú ochrannú bariéru pleti.

AROMA RELAX SQUALENE lavender rastlín skvalén s relaxačnými a upokojujúcimi vlastnosťami. Dokonale naolejuje a chráni pokožku