Medicínske rúško

 
Akcia Novinka Tip Zväčšiť
  • 1 z 5
 

10ks balenie - medicínske trojvrstvové rúško, gumičkové elastické úchytky

 

Dostupnosť Skladom
€5,90    
Kód tovaru 857
Kategória Rúška / Respirátory
 

V prípade záujmu pre odber väčšieho množstva nás kontaktujte mailom na: info@balzamynapery.sk cenovú ponuku zasielame individuálne.

Medicínske rúško je vyrobené z kvalitného papiera, naskladané v troch vrstvách, ktoré chráni Vás pri prenose kvapôčkovej infekcie a zároveň chránite aj vy ostatných v prípade, že ste chorý. Rúško zabraňuje prieniku prachu, pevných častíc, vírusov a baktérií. Strih je prispôsobený pre čo najtesnejšie priľnutie k tvári. Na bokoch sú  gumičkové úchytky na uši. Rúška sú v bledomodrej farbe. Rúška predávame len po baleniach, t.j. 1 balenie obsahuje 10ks chirurgických rúšok.

Ako si správne nasadiť rúško? 

Vždy si rúško nasaďte a skladajte len s umytými rukami. Na rúšku je z jednej časti modelovateľný prúžok, ktorý slúži pre lepšie upevnenie rúška na nose, preto rúško otočte tak, aby prúžok bol na vrchnej strane. Rúško chytíte za gumičky a nasadíte si ho na tvár, gumičky zastrčíte za uši.  Pri nosení sa snažte, čo najmenej dotýkať tváre. Správne nasadené rúško má zakrývať nos, ústa aj bradu. 

Tieto ochranné medicínske rúška boli vyrobené podľa štandardizovanej normy: EN 14683:2014. Medzinárodné označenie produktu: YY/T 0969-2013.

 

balenie 10 (?)
balenie 50 (?)
balenie 100 (?)
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.