Denné sérum Stress Control

 
Novinka Tip Zväčšiť
 

ENDORFINIUM AROMA 

Pomáha uvoľňovať stres, tvarovať tvár a hydratovať

Dostupnosť Skladom
€6,99    
Kód tovaru 932
Kategória Tvár
 

Denné sérum je určené pre pokožku, ktorá potrebuje intenzívnu hydratáciu, zlepšenie kontúr tváre a ochranu pred stresom. Vytvára pocit vynikajúcej jemnosti, navyše krásna vôňa uvoľňuje telo a upokojuje zmysly. Sérum uvoľňuje časti tváre zodpovedajúce za výraz tváre, znižuje napätie a posilňuje prirodzenú ochrannú bariéru pokožky.

GABA-β-endorfín vynikajúci komplex s biologickou schopnosťou znižovať tvorbu kortizolu v kožných bunkách a aktivovať sekréciu upokojujúceho neuropeptidu: P-endorfín. Vyhladzuje mimické vrásky tým, že účinne uvoľňuje časti tváre zodpovedné za výraz tváre a vďaka mikro-relaxačnému účinku vytvára okamžitý zdvíhací účinok. Rozjasňuje pokožku a obnovuje jej prirodzenú ochrannú bariéru.

AROMA RELAX SQUALENE skvalén rastlín levandule, ktorý má upokojujúce a upokojujúce vlastnosti.

PHYTO-TAURÍN okamžite hydratuje a dodáva pokožke energiu. Poskytuje ochranný  účinok a chráni pokožku pred dehydratáciou a znečistením.

ROSE, JASMINE A GARDENIA OIL má regeneračný a spevňujúci účinok, obnovuje optimálnu úroveň vlhkosti, zjemňuje pokožku a zlepšuje jej pružnosť. Chráni pokožku pred vonkajšími faktormi.

15 ml